Čtyřnásobné použití se zvýšenou nosností

Nové vylepšené motory se mohou pochlubit 50% nárůstem výkonu. Gimbal si hravě poradí s kompaktními fotoaparáty, bezzrcadlovkami, chytrými telefony i sportovními kamerami. G6 Max můžete zatížit až do 1,2 kg, což znamená, že vám dovolí natáčet na více kamer s různými objektivy - zkrátka nabízí dokonale přizpůsobitelné použití..

Velikost poloviny stránky A4

Nosnost G6 Max jsme v porovnání s předchozím G6 Plus zvýšili, rozměry jsou teď ale o 20 % menší. S novým kompaktním designem můžete G6 Max používat jednou rukou a snadno si ho sbalit na cesty.

g6max-detail-lock.gif

Nový design zámku os a nový rychloupínací systém

Každá osa je vybavena fyzickým zámkem, který chrání gimbal při cestování a usnadňuje proces vyvažování po nasazení fotoaparátu. Díky této novince gimbal rychle připravíte do akce, a nepromeškáte cenné okamžiky.

Multifunkční kolečko 2.0 s vylepšenou citlivostí

Osvědčené multifunkční kolečko jsme inovovali na 2.0 a zvýšili jeho citlivost o 25 %. Můžete jím ovládat zoom/ostření, otáčení kolem tří os a úpravu parametrů jako jsou ISO, vyvážení bílé a hodnoty expozice.

Větší OLED displej s vylepšenou interakcí

Oblast obrazovky s nízkoenergetickým OLED displejem jsme oproti G6 Plus zvětšili o 200%. Díky tomu získáte velice intuitivně přehled o aktuálním nastavení gimbalu a fotoaparátu, aktuálním nastaveném režimu, spotřebě energie, připojení Bluetooth, atd. Také umožňuje provedení záběrů "Inception", režim snímání na výšku a časosběrný režim. Pomocí displeje můžete také nastavit sílu motorů, přiřadit funkci otočnému ovladači a měnit nastavení fotoaparátu.

9 praktických režimů snímání

Vylepšením prošly i režimy, které můžete při své video tvorbě využívat. G6 Max přichází s 9 pracovními módy, které naplňují potřeby nejen profesionální video produkce, ale i běžného denního natáčení. Zvládnete je používat bez nutnosti zapínat aplikaci a k jejich ovládání vám stačí jen jedna ruka - profesionální natáčení maximálně zjednodušené.

Navrženo specialisty pro pohodlné používání

Stabilizátor je vyroben ze slitiny hliníku používané v letectví, která nabízí nízkou hmotnost bez ztráty pevnosti. Kruhový tvar rukojeti respektuje principy ergonomie a pružný silikon na obou bocích usnadňuje práci s gimbalem. Dobře promyšlené rozložení ovládacích prvků umožňuje provádět většinu operací, jako natáčení nebo přepínání režimů, pouze jednou rukou.

Natáčejte ve vlhkém prostředí bez obav

Celý gimbal je navržen tak, aby odolal prachu a stříkající vodě. Může vás tedy v klidu doprovázet do náročných filmařských prostředí. Nenechte se ochudit o skvělé záběry.

Zvolte si ovládání pomocí WiFi nebo kabelu

G6 Max podporuje bezdrátové propojení s telefonem/kamerou/fotoaparátem pomocí sítě WiFi, stejně tak však můžete využít kabelové propojení. Ze stabilizátoru můžete ovládat fotografování, natáčení videa, zoom a ostření, stejně tak jako nastavení hodnot ISO, WB, expozice a snímacích režimů.

Dlouhá výdrž baterie a zpětné dobíjení


Životnost baterie až 9 hodin


Gimbal může na jedno nabití pracovat 9 hodin, což postačí k denní filmařské práci. Stejně tak můžete gimbal využít jako dodatečný zdroj energie pro váš fotoaparát a další vybavení, což vám umožní natáčet tak dlouho, jak potřebujete.

Specifikace

 • Maximální rozsah otáčení: 360° 
 • Maximální rozsah naklonění: 280°
 • Maximální rozsah naklápění: 330°
 • Nosnost: max. 1 200 g
 • Hmotnost: 665 g (včetně vestavěné baterie, bez příslušenství)
 • Doba nabíjení přibližně 3 hodiny
 • Doba provozu: až 9 hodin (v závislosti na zatížení)

Obsah balení

 • G6 Max stabilizátor
 • kabel USB-C
 • závěsný stativ
 • adaptér pro GoPro
 • montážní šroub GoPro  
 • sada kabelů pro připojení telefonu/kamery/fotoaparátu
 • ochranné pouzdro

Kompatibilita