Společnost Guilin Feiyu Electronic Technology Co., Ltd. (dále jen Feiyu-Tech) byla založena v srpnu 2007 a od té doby se věnuje výzkumu a vývoji nejnovějších technologií pro stabilizaci obrazu. Představuje inovativní výrobky, které jsou inspirací pro nejednoho milovníka dobrodružství, kterému poskytují nezapomenutelné filmové zážitky. 

Společnost FeiyuTech je lídrem ve výrobě stabilizátorů i díky svému působivém portfoliu technologicky vyspělých produktů, které zahrnuje stabilizátory pohybu pro akční kamery, mobilní telefony i fotoaparáty s širokou škálou příslušenství. 

Během svého působení na trhu zaznamenala společnost několik důležitých vývojových etap, ať už je to pozice prvního výrobce stabilizátorů spolupracujícím se společností Apple nebo vývoj a výroba stabilizátoru G6, představující první vodotěsný stabilizátor, který násobí outdoorové zážitky.

Generální ředitel Eric Wei vytvořil firemní kulturu, kde je kladen důraz na vynalézavost a posilování důvěry ve vlastní schopnosti při zachování standardu špičkové technické kvality. Tým se s velkou vášní a vitalitou neustále zaměřuje na inovace a průlom a klade důraz na technologii a kreativitu.